1: 3

Шереметьєва М./Кузнєцов Д.

У попередньому турі «Пекарі» набрали перші очки у чемпіонаті, тож цього туру бодай подумки розганяли свій апетит і до першої перемоги у Четвертій лізі. Щоправда, суперники з «Клевер Сторз» мали свою мету – підтягнутися поближче до лідерів першості з «Пірванче». Команди обмінялися гострими моментами в дебюті поєдинку – Іван Скріпченко, гравець номінальних гостей, не пробив потужним ударом голкіпера, а у відповідь Анатолій Марчук влучив у бокову стійку. Гольова тиша завершилася у середині тайму, коли гравець «теремнівців» Олександр Шипер завершив свій індивідуальний прохід точним ударом у нижній кут воріт – 1:0. Одним із героїв першого тайму став воротар «Пекарів» Василь Шиманський, який рятував після усіх помилок свого захисту, однак коли партнери по команді перебрали фолів та заробили у власні ворота дабл-пенальті, аргументів проти потужної «гармати» Івана Скріпченка не знайшов – 1:1.

Другий тайм знову почався із активності гравців «Теремно хліба-2», а найкращий момент для взяття воріт не використав Роман Драницький. А на 19-й хвилині «Пекарі» подарували шанс для Богдана Кістенюка, якому потрібно було лише з метра занести м’яч у порожні ворота – 1:2. Тепер наздоганяти суперників у рахунку довелося уже «жовто-червоним». Вони мали шикарні нагоди для того, аби вирівняти цифри на табло, однак Сергій Ліщук та Олександр Шипер з вигідних позицій не влучали у ворота, а Ігор Сліпчук не пробив воротаря. А на останній хвилині одну зі своїх можливостей використали «Клевер Сторс»: Іван Скріпченко гарматним пострілом відзначився після розіграшу кутового. 1:3 – «чорно-білі» підтягнулися до лідера Четвертої ліги на відстань одного очка, а «теремнівцям» доведеться боротися за перший успіх сезону вже в наступних матчах.

Кращі гравці: Олександр Шипер – Іван Скріпченко