7: 3

Шереметьєва М./Кузнєцов Д.

Обидві команди програли у попередньому турі та воліли реабілітуватися за попередні невдачі – особливо гравці «Вишкова», які у перших чотирьох турах набрали лише чотири очки.  І уже з дебютних хвилин гри вони змусили потіти у рамці голкіпера «ВолиньФаму» Віталія Остапука. А на 5-й хвилині Андрію Лобанову таки вдалося розпечатати номінальних гостей – 1:0. Голкіпер неабияк рятував команду в білій формі, однак під кінець першого тайму Дмитру Білічу вдалося рахунок подвоїти. Щоправда, гостям вдалося скоротити відставання завдяки голу Олега Яреми, тож на перерву команди пішли за рахунку 2:1.

Другий тайм обнадійливо почався для «ВолиньФаму»: Роман Брус з розвороту пробив точнісінько у дальній кут, та зрівняв рахунок – 2:2! Утім, не минуло й хвилини часу, як вдруге в матчі святкував Андрій Лобанов, який вдало замкнув простріл з флангу та знову вивів «Вишків» уперед. У середині тайму «червоні» здорово притиснули гостей до власних воріт, тож не дивно, що підсумком цього процесу став бенефіс Дмитра Біліча. Екс-гравець футбольної «Волині» U-19 спочатку випередив голкіпера у дуелі, відправивши м’яч повз нього, а потім скориставшись втратою у опонентів, розстріляв незахищену рамку – 5:2. Гарний удар вдався й іншому «вишківцю» Сергію Залевському, який більярдно точним ударом поклав м’яч у дальній нижній кут. Назар Орел, розстрілявши ворота «Вишкова», ненадовго повернув свою команду до гри, а голкіперу «Вишкова» Петру Логвинюку довелося трохи попрацювати, рятуючи свою команду. Щоправда, більш вбивчі можливості для гола були саме у «Вишкова». Одну із них реалізував Андрій Лобанов, який повторив досягнення Дмитра Біліча у вигляді «хет-трика». На останній хвилині матчу гравці «Вишкова» заробили право й на дабл-пенальті, однак Олесю Онопченку реалізувати такий шанс не вдалося. 7:3 – «Вишків» наздогнав «ВолиньФам» у таблиці Четвертої ліги чемпіонату Волині.

Кращі гравці: Дмитро Біліч – Олег Ярема