4: 2

Корпош М./Кузнєцов Д.

За день до звітного поєдинку ці ж колективи зійшлися у битві за путівку до півфіналу Кубка Прогресу, і в тому матчі «Стир» зумів «розбомбити» суперників із Прилуцького – 8:2. Не дивно, що й у недільному протистоянні «синьо-чорні» воліли здобути першу перемогу в Третій лізі. Польовому гравцю Дмитру Петельку довелося не просто захищати рамку «Шігірюма», а й з перших хвилин рятувати команду після хороших моментів у опонентів із Демидівки. Відбивши стартовий штурм, «чорно-білі» вирівняли гру та видали ударну хвилину в середині тайму, протягом якої двічі у воротах «Стиру» відзначався Ярослав Шморгун. Особливо цікавим був його перший гол, де він після подачі з аута одним дотиком зумів підловити на виході голкіпера та захисника та переправити його у ворота. У цю ж шалену хвилину вмістився й гол у відповідь від Вадима Сімухова – 2:1! Утім, гравців «Шігірюма» було вже не зупинити, й саме вони диктували умови на майданчику до перерви – зокрема, Сергій Шостак якимось дивом не влучив у ворота із вбивчої позиції, а в інших моментах свій колектив рятував Валентин Приймак. Утім, якщо голкіпер «Стиру» виручав після численних пострілів суперників, то від власного захисника «подарунку» на Новий рік ніяк не чекав, тож на перерву хлопці з Прилуцького пішли за комфортної переваги – 3:1.

У другому таймі номінальні гості побігли відігруватися – хорошу нагоду не реалізував Василь Пастух. Утім, за декілька хвилин гравці «Стиру» таки досягли свого – Владислав Коваль з другої спроби таки пробив воротаря – 3:2. Щоправда, у відповідь хлопці з Прилуцького не лише вирівняли гру, а й за декілька хвилин до завершення гри зуміли її для себе дещо заспокоїти: якщо з потужним дальнім ударом Валентин Приймак впорався, то на добивання Сергія Шостака зреагувати шансів не мав – 4:2! Кінець матчу минув в спробах обох команд змінити рахунок – найкращий шанс у «Шігірюма» втратив Ярослав Шморгун, який не зробив «хет-трик», а у гостей міг відзначатися Василь Пастух. Однак до фінального свистка рахунок так і не змінився, тож «Шігірюм» зумів не лише реваншуватися за поразку в Кубку Прогресу, а й здобути другу поспіль перемогу в Третій лізі після невдач у стартових турах.

Кращі гравці: Ярослав Шморгун – Валентин Приймак