1: 6

Корпош М./Голоскоков Д.

Після невеличкої розвідки ініціативу до своїх рук (чи то, пак, ніг) прибрали гравці «Феніксу» - вони більше володіли м’ячем, а відтак більше створювали моментів. Горохівчани ж традиційно покладалися на дальній пас верхом гравцю, що намагається «на форсажі» втекти від опікунів. Тим не менше «юніорам» вдавалося підготувати удар, щоправда виконувати їх дозволяли лише з далекої відстані, а тому забити не вдавалося. Під завісу тайму «птахи» не скористалися чудовою нагодою, коли Іванюк – Тананайко – Вознюк «викотилися» «три в одного», але майстрам бракувало точності, незважаючи на дуже гарний розіграш. Гол вдалося забити іншим футзальним способом: Андрій Янко зіграв «стовпа», притримав м’яча, скинув його на Дмитра Льозіна і той пробив точно в «дев’ятку». В перерві матчу, з приходом фотографа, традиційний пивний приз від партнера змагань ТМ «Земан» отримав кращий гравець минулого туру Юрій Семчук з «Горохов юніор», і хто його знає, можливо саме цей факт дозволив Юрію в дебюті другої половини рахунок зрівняти. Щоправда нічия протрималася недовго: Андрій Янко (безперечно кращий «стовп» цієї зустрічі) знову чітко законтролив м’яча і цього разу вже сам розвернувся і потужно пробив без шансів для воротаря. Він же взяв участь в швидкій «контрі» «два в один» з Дмитром Льозіним і допоміг Дмитрові оформити дубль. Гол, який міг би стати окрасою туру «наламала» «юніорам» штанга: Василь Годун класно пробив і з льоту, і з розвороту, але ж не судилося… В свою чергу «Фенікс» продовжив методично «колотити» голи:спочатку Андрій Янко, в якого того вечора вдавалося все, легенько закотив м’яча у сітку, а далі два «розіграних» голивиконали Кирил Тананайко та Юрій Іванюк. Отже переконлива перемога «птахів» 6:1.

Кращі гравці: Роман Калитка – Андрій Янко