0: 6

Корпош М./

«Тільки дим, і земля, і попіл» - такі слова з твору «Повесть о разорении Рязани Батыем»  спадали на думку по закінченню матчу. Цього вечора команду священнослужителів було повністю розгромлено. Якщо в попередніх іграх можна було послатися на жахливу нереалізацію моментів, то в цій зустрічі у святих отців і моментів було не надто багато. В свою чергу «Ярд» видав чи не найкращу гру цього сезону: в «ярдівців» вдавалося все, а головне, те що практично всі удари були прицільними і Юрій Зарафутдінов нічим не міг допомогти своїй команді. Гру було зроблено практично ще в першому таймі: гол Сергія Білоуса, потім дубль від нього ж, і тут же навздогін гол Тараса Лухтая внесли «разброд и шатания» в стан «Покрову». Призначення винних та з’ясовування відносин також не добавляли сподівань на камбек в другому таймі, тим більш, що Станіславу Новічкову знадобилося менше хвилини в другій половині, щоби остаточно поховати надії суперників. Спроби налагодити гру і потримати м’яч часами вдавалися і тоді «ярдівцям» доводилося фолити, це не стало на заваді оформленню хет-трику Сергієм Білоусом, а «покровці» хоча й отримали таки право на пробиття даблу скористатися їм не змогли. В підсумку «сухий» результат на користь «Ярду» 6:0.

Кращі гравці: Павло Чамахуд - Сергій Білоус