5: 2

Глухенька Л./Кузнєцов Д.

У Новий рік команди входили з різним настроєм – підопічні Сергія Магери за п’ять турів не набрали в чемпіонаті жодного очка, а їх суперники – жодного не втратили, будучи одноосібними лідерами Першої ліги. Утім, на звітний тур «волинські хорвати» вийшли з деякими кадровими перестановками та бойовим настроєм, а от «блакитно-білі» на новорічний тур виходили без низки провідних гравців. Лідери почали зі звичного пресингу та територіальної переваги, однак номінально польовий Тарас Матеуш надійно захищав ворота «Мар’янівки», а самі вони відповіли суперникам гарною комбінацією, яку гарним ударом в дотик завершив Дмитро Бабюк. Утім, гравцям «Дому Фасадів» таки вдалося швидко відігратися зусиллями Антона Качини, якому потрібно було лише влучити у порожні ворота – 1:1. Продовження від лідерів було, однак в звітному поєдинку вони зустріли відчайдушний опір «волинських хорватів» та їхнього голкіпера, які цього разу виблискували надійністю та самовіддачею на кожному клаптику майданчика, а наприкінці тайму й взагалі зуміли шокувати суперників! Героєм останніх хвилин перед перервою став Василь Грель – спочатку він майстерно реалізував контратаку, обігравши голкіпера та закотивши у порожні ворота, а потім вдало замкнув простріл з флангу, відправивши «кулястого» прямісінько у щілину між Станіславом Семенюком та боковою стійкою – 3:1.

У другому таймі лідерам потрібно було йти вперед та відігруватися, однак Тарас Матеуш не дозволяв їм цього зробити – як, наприклад, після потужного пострілу Антона Качини зі штрафного. Градус напруги в матчі також зростав, а суддям іноді доводилося заспокоювати як традиційно емоційного керманича «Мар’янівки», так і гравців обох команд. А змінився рахунок у середині другого тайму – удар зі штрафного від «волинських хорватів» прийшовся у стінку, однак його зумів чудово піймати ударом з льоту Роман Сосновський – 4:1. «Блакитно-білим» вдалося досить швидко повернути відставання у два голи, коли Іван Бандура замкнув на дальній стійці простріл з флангу. Утім, невдовзі черговий успіх святкували підопічні Сергія Магери – Ярослав Брикайло вдало вистрибнув з-за спин захисників після передачі та переправив її у ворота – 5:2. До завершення матчу рахунок попри усі зусилля номінальних гостей так і не змінився – щоправда, навіть після поразки вони залишилися лідерами дивізіону, а «Мар’янівка» у гарному стилі здобула першу «вікторію» у нинішньому сезоні!

Найкращі у матчі: Василь Грель – Антон Качина