1: 6

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

У Новий рік обидві команди входили з різним настроєм: «Фіміам» після двох перемог на старті набрав лише одне очко в трьох турах (хоча при цьому продерся до півфіналу Кубка АМФВ), а «Прип’ять» після поразок в перших трьох турах здобула дві перемоги та рухалася вверх по таблиці. А у звітному матчі дублери «Вотрансу» ніби продовжили передсвяткові матчі – уже на 2-й хвилині матчу точним ударом у дальній кут воріт «Християн» відзначився Владислав Муха, а ще за хвилину фланговий простріл вже у порожні ворота замкнув Олег Шерейко – 0:2. Гравці «Фіміаму» після такого швидкого і невдалого дебюту намагалися захопити ініціативу та територіальну перевагу, однак суперникам протягом усього першого тайму вдавалося триматися без особливих гольових можливостей для опонентів. Більше того, перед антрактом їм вдалося ще двічі змусити Володимира Лимара витягувати м’яч з сітки власних воріт – спочатку після автоголу від власного захисника, а потім після точного удару Олександра Криська – 0:4.

У другому таймі «Християнам» нарешті вдалося регулярно і серйозно загрожувати воротам номінальних гостей, а атаками своєї команди вміло орудували досвідчені Олександри – Потурай та Терещук. Утім, свого ця зв’язка досягнула аж на 22-й хвилині, коли Терещук відкотив Потураю на порожні ворота – 1:4. Утім, заспокійливий гол «червоні» організували менш ніж за хвилину – точним ударом Олег Шерейко оформив дубль. А після цього гравцям «Прип’яті» вдавалося успішно відбиватися від атак «Християн» та регулярно організовувати нагоди для збільшення переваги в рахунку. Одну із таких точним ударом після розіграшу кутового реалізував Володимир Крисько, який і встановив кінцевий результат матчу. 1:6 – «Вотранс-2» здобуває третю перемогу поспіль та тепер може задуматися про боротьбу за медалі Першої ліги.

Найкращі у матчі: Олександр Терещук – Олег Шерейко