2: 2

Ярмольська Я./Тучкевич А.

У новорічному турі зустрілись команди з верхньої частини турнірної таблиці і перемога була край важлива для обох. З перших секунд поєдинку було видно, що колективи рішуче налаштовані на грізний бій. Вже на другій хвилині чудову нагоду вийти вперед мали господарі майданчику, але поперечина врятувала гостей від пропущеного. Час нестримно плинув, а на майданчику точилась рівна боротьба і жодна з команд не хотіла віддавати ініціативу супернику. В середині першої половини свій потужний удар продемонстрував футзаліст «Надії» Назарій Демчук, але «шкіряний» просвистів поруч зі стійкою воріт. Ближче до завершення тайму господарі прибавили в темпі і провели низку небезпечних атак в одній з яких після розіграшу аута класно пробивав Михайло Боднар, але Сергій Здебський парирував удар перевівши м’яч на кутовий. А самий небезпечний момент припав на останню хвилину тайму, коли пробивав все той же Михайло Боднар, але після його удару «кулястий» влучив у каркас воріт. З нічийним «сухим» рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої і обидві команди ніби вичікували помилки суперника, аби вразити ворота. На п’ятнадцятій хвилині класну атаку провели господарі в якій здорово пробивав капітан команди Роман Брус, але знову Сергій Здебський демонструє хорошу реакцію та відводить небезпеку від власних воріт. А в середині тайму гості здобули право на штрафний удар, який наважився пробити досвідчений Ігор Мосурець і після його потужного удару «селект» опинився у сітці воріт, а табло рахунок 0:1. Після забитого «сині» не зупинились на досягнутому і надалі продовжували гостро атакувати. На двадцять четвертій хвилині у швидкий відрив втік Влад Саміло, але переграти Богдана Шостака так і не зумів, але за мить «ветеран» Андрій Драголюк збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. Маючи хороший гандикап футзалісти «Надії» взяли «круглого» під свій контроль і вміло контролювали хід поєдинку, і коли йшла остання хвилина зустрічі здавалось вже нічого не помішає команді Віктора Ревка здобути свої бажані три залікові бали, але «фармацевти» видали суперовий фінальний ривок: коли за двадцять шість секунд шедевральний гол п’ятою забиває лідер Назар Орел, а в наступній атаці його партнер по команді Михайло Боднар рятує поєдинок та на табло запалює 2:2. Бойова нічия і обидва колективи добавляють по одному заліковому балу у турнірну таблицю.

Кращі гравці: Михайло Боднар – Ігор Мосурець