6: 3

Корпош М./Голоскоков Д.

Цього разу команда «Покров» вирішила грати «другим номером» - святі отці віддали суперникам їх половину майданчику, а зустрічали на своїй щільним пресингом з надією на помилку і контратаку. План в цілому виявився дієвим: два голи, які забив Сергій Ліщук «створилися» за рахунок помилок суперника і втрати м’яча. Щоправда і «супермаркетівці» відповіли однаковим взяттям воріт і теж у виконанні однієї людини: два дзеркальних кутових і два влучних постріли Олега Войтюка підтримували рівновагу. Стандарти взагалі стали того вечора фатальними для гравців «Покрову» - реалізований суперником пенальті під завісу тайму не добавив священнослужителям настрою,  а гол після розіграшу карного удару тим більше не залишав надій на позитив, адже перед цим комбінацію партнерів після перехоплення м’яча завершив невтомний Олег Войтюк. Він же виніс остаточний вирок на останніх хвилинах матчу, коли засвітив на табло рахунок 6:2 на користь «Клеверу». Щоправда слід віддати належне і гравцям «Покрову» - вони не склали зброю і змогли провести ще декілька небезпечних атак, і якщо Павло Шматюк не зміг замкнути передачу в порожні ворота, то Павло Видрич був точним в практично аналогічній ситуації. Зрештою лідер залишився на позиції лідера, а «Покрову» здається слід готуватися до боротьби за солодкий приз.

Кращі гравці: Олег Войтюк – Сергій Ліщук