7: 1

Ярмольська Я./Кунаков О.

Матч з надзвичайно цікавою інтригою. Принципове протистояння двох амбітних колективів, як кажуть «гра за 6 очок». Проте, як не прикро, обкладинка виявилася набагато цікавішою, ніж зміст. Незрозуміло, що так вплинуло на гравців «Арсеналу», можливо відсутність лідера атаки Олександра Скопика, можливо ще якісь фактори, але волинські «каноніри» мало нагадували себе зразка початку сезону. Перевага «Атлетіка» була величезною, млинівці виглядали більш впевненими, мотивованими, по спортивному агресивними і, найголовніше, набагато швидшими, ніж суперник. Штурм воріт гостей розпочався одразу після стартового свистка і вже на 3-й хвилині рахунок було відкрито – Андрій Старушкевич завдав удару з середньої відстані і закритий власними гравцями голкіпер «Арсеналу» не встиг зреагувати. Протягом 6-ї хвилини двічі вдалося відзначитися Володимиру Колеснику. Рахунок збільшився до комфортних для «Атлетіка» 3:0 і лише після цього вони трохи скинули оберти, проте впевнено тримали під контролем перебіг подій на майданчику.

По перерві гості вирішили піти ва-банк і випустили замість голкіпера п’ятого польового гравця. Так, ігрову ініціативу їм вдалося перехопити, але кількість створених гольових моментів біля воріт суперника практично співпадала з кількістю помилок при розіграші. Тому на єдиний забитий гол гостей прийшлося 4 пропущених і матч завершився переконливою перемогою «Атлетіка» 7:1.

Отож, млинівці піднімаються на 3-ю сходинку, а «Арсенал» випадає з лідируючого тріо і опиняється на 4-му місці.

Кращі гравці: Володимир Колесник – Олександр Халик