4: 3

Журибіда В./Кузнєцов Д.

У цьому матчі після паузи поверталося два амбітні колективи – «Штурм» все ще теоретично нав’язував боротьбу лідерам, маючи у пасиві лише одну поразку, а «Забороль» чимало втратив лише через одну технічну поразку, хоча по грі – одна із кращих команд П’ятої ліги. До слова, і звітний поєдинок краще розпочали саме підопічні Валерія Міщука – Сергій Ткаченко та Вадим Симонович не реалізували класні нагоди для взяття воріт. Щоправда, і «штурмівці» Олександр Сачковський та Ілля Шандарук також добряче змусили попрацювати голкіпера опонентів. У середині тайму «біло-червоні» посилили тиск на ворота «Штурма», однак після нереалізованих моментів несподівано пропустили – Олександр Сачковський холоднокровно реалізував свій момент – 0:1. Ну а голкіпер «Штурма» Василь Сачковський попри усі зусилля «Забороля» так і не дозволив рахунку змінитися до перерви.

На початку другого тайму картина на майданчику не змінилася. Симонович продовжив марнувати чудові нагоди для гола, а Олександр Сачковський поміж цими моментами оформив «дубль» в ще одному швидкому відриві своєї команди – 0:2. Голкіпер «Штурма» знову рятував свою команду, однак був безсилим, коли м’яч після прострілу зрикошетив у ворота від партнера по команді – 1:2. Найпомітнішим у середині другого тайму був невтомний Симонович, який спочатку зрівняв рахунок, розстрілявши рамку номінальних гостей з близької відстані, а потім невдало підставився під удар опонента, зрізавши «кулястого» у власні ворота – 2:3. А ще за хвилину 20-му номеру «біло-червоних» не вдалося переграти з дабл-пенальті Василя Сачковського. Щоправда, невдовзі гравці «Штурма» знову сфолили, а Сергій Ткаченко переконливо реалізував удар з десятиметрової дистанції – 3:3. Напруга у матчі зростала, а розв’язка поєдинку стала дуже ефектною – Сергій Ткаченко не лише оформив «дубль» гарним голом п’ятою після розіграшу кутового, а й приніс своїй команді драматичну перемогу – 4:3! Таким чином, «Штурм» уже фактично безнадійно відстав від двох лідерів першості, а футзалісти «Забороля» суттєво покращили своє становище незадовго до стадії плей-офф.

Найкращі у матчі: Сергій Ткаченко – Олександр Чайковський