2: 5

Журибіда В./Кузнєцов Д.

Гравці «Вадруса» перед тривалою паузою втратили перші очки сезону в чемпіонаті області, тож їм конче потрібен був успіх у цьому матчі, аби продовжувати гонку за «Волинню-05». Тож уже в дебюті звітного протистояння номінальні гості взялися за справу. Швидкий гол вдалося забити найкращому бомбардиру команди Максиму Якимову, з ударом якого не зумів упоратися голкіпер «Варти», а до цієї біди господарям додався ще й прикрий автогол ще за хвилину – 0:2. Загалом, гравці «Вадруса» володіли відчутною перевагою, і ще чимало разів могли вирішувати долю поєдинку, однак обмежилися ще одним взяттям воріт від Якимова, який майстерно прибрав з дороги захисника і потужно пробив у дальній верхній кут воріт суперників – 0:3. Здавалося, що інтрига в цьому поєдинку зникла, однак до кінця першого тайму «муніципалам» вдалося вдало збігати в атаку. Спочатку комбінацію «Переможної Варти» успішно завершив ударом в порожні ворота Владислав Мартинюк, а потім Олександр Павлюк своїм ударом влучив точнісінько у щілину між голкіпером «Вадруса» та ближньою стійкою воріт – 2:3!

На жаль, у другому таймі, попри усі намагання, так хвацько продовжувати грати проти одного з лідерів першості «вартівцям» не вдавалося. Свої нечисленні моменти вони реалізувати не змогли. Натомість, на початку другого тайму гол Дмитра Бондарчука дещо заспокоїв номінальних гостей, а ще одне взяття у виконанні Якимова, який оформив «хет-трик», стало останнім у матчі – 2:5. «Вадрус» продовжує лідерську гонку з «Волинню-05» (з якою, до слова, ще матимуть очне протистояння), а «Переможна Варта» ризикує залишитися за бортом стикових матчів у П’ятій лізі.

Найкращі у матчі: Владислав Мартинюк – Максим Якимов.