2: 3

Жовнірук Д./Тучкевич А.

Заключний поєдинок сьомого туру у першій лізі звів команди з середини турнірної таблиці, і це бій був за «шість» очок. З перших секунд поєдинку команди ніби придивлялись одна до одної шукаючи вільні зони для проведення небезпечних атак, та завдаючи дальніх пострілів, що були легкою здобиччю для голкіперів, ближче до середини першої половини гості взяли ініціативу у свої ноги та провели низку небезпечних атак, одна з яких увінчалась успіхом, влучного удару завдав Іван Вдовенко, який відкриває рахунок у зустрічі. На досягнутому «Християни» не зупинились та продовжували «гнути» свою лінію. На восьмій хвилині гості відзначаються вдруге : самим проворним у карному майданчику на добиванні був лідер команди Олександр Терещук, який збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів, зробивши хороший гандикап гості віддали ініціативу супернику, і на десятій хвилині господарі провели класну атаку : Петро Назарук віддав чітку передачу на Михайла Брагінця який у свою чергу не зміг вразити ворота та скоротити рахунок у зустрічі. З перевагою гостей у два м’ячі колективи пішли на відпочинок.

Після перерви господарів ніби підмінили, вони відразу кинулись в атаку створюючи небезпечні атаки, але «кулястий» ніби вперто не хотів перетинати лінію воріт. А ось гості навпаки, зловивши опонента на контратаці збільшили шанси на позитивний результат : Олександр Терещук віддав тонку передачу на Олександра Потурая, який обіграв голкіпера та закотив «селект» у пусті ворота. Всередині тайму підопічні Валерія Івахненка здобули право на небезпечний штрафний удар, який чітко реалізував Богдан Компанієць, та запалив на табло 1:3. Після забитого господарі ще добавили обертів у атаці, це дало свої плоди, на двадцять четвертій хвилині класним ударом Михайло Брагінець скорочує рахунок до мінімуму, та дає шанс «Олімпу» на позитивний результат. За хвилину до завершення поєдинку господарі почали грати з п’ятим польовим, але підопічні Олександра Терещука вміло відзахищались та довели поєдинок до мінімальної перемоги. Вольова перемога «Християн» приносить бажані три залікові бали, та виводить їх на п’яту позицію у турнірній таблиці.

Кращі гравці : Назарук Петро – Олександр Терещук