0: 4

Журибіда В./Тучкевич А.

Гра між командами середини турнірної таблиці розпочалась досить таки в напруженій боротьбі на кожному клаптику майданчика. Видно що кожна з команд рішуче налаштована лише на перемогу. Чудову нагоду відкрити рахунок мали гості на третій хвилині, але удар зі штрафного, який пробивав кращий гравець минулого туру Павло Панченко прийшовся в штангу. Час швидко плинув, а на майданчику було видно лише максимальну боротьбу без ніяких натяків на взяття воріт. В середині тайму господарі перехватили ініціативу в свої ноги і мали чудову нагоду відкрити рахунок вийшовши вдвох на одного голкіпера : Олександр Клямар віддав на порожні передачу на Владислава Муху, який здавалось відправить «шкіряного» у сітку воріт, але на останньому рубежі бездоганно діє Василь Безштанько. Ближче до завершення першої половини відкрити рахунок мав все той же Павло Панченко, але після ще двох його ударів «кулястий» потрапив у каркас воріт. З сухим нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, багато боротьби без особливого загострення біля воріт суперника. Краще контролювали м’яч гості, які на шістнадцятій хвилині зуміли відкрити рахунок після чудової комбінації яку завершив Юрій Ліщук. Після пропущеного господарі кинули всі сили в атаку, аби швидко встановити рівновагу у зустрічі, але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. Слід зауважити що на двадцять другій хвилині в активі господарів було вже п’ять фолів, що спонукало грати їх досить обережно аби не призвести діло до десятиметрового удару. До кінця зустрічі залишалось дві хвилини, як «червоні» пішли рятувати матч граючи з п’ятим польовим, цим і cкористався Олександр Маслічук забивши «дубль» у порожні ворота. А остаточну крапку у зустрічі поставив Олександр Читкайло, запаливши на табло 0:4. Вольова перемога «Олімпії», яка здобуває три залікові бали у турнірну таблицю, та закріплює за собою третю сходинку.

Кращі гравці : Владислав Муха – Олександр Маслічук