1: 3

Журибіда В./Тучкевич А.

З перших секунд поєдинку гості взяли м’яч під власний контроль та провели низку небезпечних атак, але Володимир Корлуп на останньому рубежі діяв бездоганно відводячи небезпеку від власних воріт. На четвертій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мали гості вийшовши вдвох проти одного голкіпера : Олег Кравчук віддав передачу на порожні Ігорю Блажиєвському, але той не зміг вразити ворота. Всередині тайму чітко розігравши стандарт Олександр Блажиєвський віддав на Олега Кравчука, який здорово прийняв «шкіряного», чітко по футзальному розвернувся та наніс потужного удару не залишивши жодного шансу для голкіпера. На шостій хвилині в активі господарів було пять фолів, і на тій же хвилині перший десятиметровий наважився пробити Ігор Блажиєвський, який запалив на табло 0:2. Після забитого «зелені» надалі продовжили тиснути на ворота суперника, і це на десятій хвилині дало свої плоди : Ігор Блажиєвський віддав на Дмитра Стояновича, який збільшує перевагу своєї команди до трьох м’ячів. В першій половині зустрічі гості ще двічі пробивали десятиметровий удар : по черзі били брати Блажиєвські, удар Ігора прийняла на себе стійка, а Олександр пробив вище воріт. З перевагою гостей у три м’ячі колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з атак гостей, але ближче до середини тайму господарі перехопили ініціативу і на двадцять третій хвилині класно пробивав Валерій Дудар, але поперечина стала на заваді у взятті воріт, і вже через дві хвилини прийшла класна комбінація яку завершив Євген Поліщук, скоротивши рахунок у зустрічі. Після забитого «біло-чорні» ніби окрилені побігли на ворота суперника рятувати поєдинок, провівши низку небезпечних атак : після удару Костянтина Добровольського «селект» просвистів біля стійкі воріт а на останній хвилині потужний потужно пробивав Вадим Мойсеєв, але після його удару мяч влучив у поперечку. Фінальна сирена зафіксувала вольову перемогу ФК «Кум і Ко», які здобувають бажані три залікових бали та ділять першу сходинку з МФК «Дім Фасадів».

Кращі Гравці : Євген Поліщук – Ігор Блажиєвський