0: 2

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

В останніх турах колективи переслідують різні завдання – «Колос» веде відчайдушну боротьбу за плей-офф Вищої ліги, тоді як «Атлетік» має шанси на медалі регулярної першості. Попри досить активний стиль гри обох команд, важливість цього поєдинку проявилася у досить довгому «прощупуванню» слабких місць. Розбудила гольову тишу середина першого тайму – Тимофій Денисюк, найактивніший на початку гри у «Атлетіка», спробував пробити з середньої дистанції, а голкіпер «Колоса» Валентин Бондарєв з цим ударом впоратися не зумів – 0:1. Взагалі, попри усі старання ківерцівського колективу, перший тайм був ледь не начисто програним для них – і якщо Олег Шахраюк на 10-й хвилині свій момент не реалізував, то незадовго до перерви лідер та капітан «Атлетіка» вирвався у контратаку та викотив на Віталія Сімончука, якому потрібно було лише влучити у порожню рамку – 0:2.

Вибору не було – в другому таймі «Колосу» потрібно було більше розкриватися та йти уперед, а команди все активніше обмінювалися хорошими гольовими нагодами. Хороший момент для «біло-зелених» не використав Давид Питель, однак воротареві ківерчан Валентину Бондарєву доводилося набагато важче, адже виручати команду він мусив після моментів Андрія Шокала, Тимофія Денисюка, Олександра Зингеля та Дмитра Кутецького. Разом із потребою «Колоса» в забитих голах підіймалася й атмосфера поєдинку – вже за 6 хвилин до фінального свистка обидві команди набрали по п’ять порушень правил. Ближче до завершення матчу «біло-зелені» пішли грати у п’ять польових, однак ближчими до гола були їх суперники – Денисюк лише трохи не влучив у порожні ворота, а Шахраюк не зумів пробити голкіпера з дабл-пенальті. А рахунок після першого тайму так і не змінився, тож команда із Олики продовжила погоню за призовими місцями таблиці Вищої ліги.

Найкращі у матчі: Валентин Бондарєв – Тимофій Денисюк