1: 6

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

Гравці «Торпедо» напередодні планували продовжити уже тепер заочну боротьбу з «Агроматом» в битві за найвищі місця, а футзалісти «Автошколи» лише трохи не вистояли в матчі проти лідерів дивізіону з «Респекта» минулими вихідними, тож воліли цього разу глибшим складом таки здобути хороший результат проти одного із фаворитів змагань. Щоправда, стартова активність номінальних господарів плодів не принесла, а вже невдовзі їм довелося відбиватися від звичного «арт-обстрілу» воріт Ігорем Шевельовим – щоправда, з цим у першій половині тайму Олександр Луць впорався на «відмінно». Працювати доводилося й воротареві «Торпедо» Юрію Фіщуку – він здорово рятував команду після ударів Андрія Мельника та Дмитра Дмитрука. А у середині тайму почергово «вибухнули» обидва колективи. Спочатку гравці «Автошколи» «задрімали» під час розіграшу супениками аута та пропустили гол від Тараса Бондарчука. Утім, у відповідь чудовий удар в дальній кут вдався Дмитру Журавському – 1:1. Сам Дмитро до перерви не реалізував ще дві чудові нагоди для взяття воріт, під час однієї з яких влучив у поперечину рамки Юрія Фіщука. А от у підопічних Анатолія Мищука з реалізацією було краще – Юрій Мельничук переконливо реалізував вихід віч-на-віч з воротарем – 1:2. До перерви тенденція продовжилась – гравці «Автошколи» насідали на ворота суперників, двічі не забив Олександр Якимчук, а Андрій Мельник також перевірив на міцність каркас воріт Фіщука, а у відповідь атака «Торпедо» завершилася прикрим автоголом Богдана Венського та підсумувала перший тайм протистояння – 1:3.

У другому таймі гравцям «Торпедо» вдалося дещо заспокоїти гру – такої ж кількості моментів біля власних воріт, як до перерви, вони уже суперникам створити не давали, а самі не забували постійно напружувати опонентів гостротою біля їх володінь. А ближче до завершення поєдинку пішли й голи – спочатку довгоочікуваний гол у цьому матчі забив Ігор Шевельов, який завершив сольний прохід більярдно точним ударом з лівої ноги – 1:4. Звісно ж, навіть у такій ситуації гравці «Автошколи» не складали зброю, однак проти майстерності Юрія Фіщука вони були безсилі, а от Тарас Бондарчук у одній із швидких контратак оформив «дубль» в матчі – 1:5. Підсумував матч Дмитро Мельниченко, який здорово відборовся у центрі поля та виклав, немов на скатертині, м’яч Ігорю Шевельову під дванадцятий гол у чемпіонаті – 1:6. На «Торпедо» в останньому турі чекатиме битва проти новоспечених регулярних чемпіонів Вищої ліги з «Респекта».

Найкращі в матчі: Андрій Мельник – Ігор Шевельов