9: 1

Корпош М./Журибіда В.

Грою за виживання у вищій лізі можна назвати сьогоднішній матч між цими командами, адже 9 очок і сьоме місце ще не гарантували подальшу прописку у вишці «Енергопрофу». У разі перемоги «Колоса» саме ківер чани потрапляли у завітну вісімку, а суперник залишав дивізіон. Отже, статус фаворита гри міг визначити лише перебіг подій на фут зальному майданчику. Тож досить несподівано на 21 секунді гри «Колос» уже в якості наздоганяючих – рахунок у матчі відкриває Роман Козачок. Ківерчани уже на 2 хв проводять потужну атаку на ворота суперника, але удар нападника проходить повз практично пусті ворота. У відкритий футзал грають команди і надалі. Більше того на 7 хв до атаки «Енергопрофа» відверто підключається воротар і, розігравши комбінацію зчисельною перевагою, «Енергопроф» святкує другий гол – відзначився Максим Ткачук. З цього моменту гра підопічних Юрія Ващука дещо розклеїлась і ініціативою заволодіває суперник. Кінцівка ж першого тайму повністю за «Енергопрофом». Дубль Максима Ткачука на 14 хв доводить перевагу «енергетиків» до трьох м’ячів. А дубль Дениса Рудика за 33 секунди та 10 секунд до завершення першого тайму встановлює його остаточний рахунок 5:0 на користь «Енергопрофа».

Незважаючи на те, що початок другого тайму дещо за «Колосом», м’ячі і надалі опиняються саме у його воротах. Третій гравець цього матчу у складі «Енергопрофа» оформлює дубль – ним стає Федір Маринчук. А ще по одному голу на рахунку Олександра Лисенка та Артема Назарчука. Голом престижу за 54 секунди до завершення гри відзначився Андрій Полтавець. Нищівна поразка «Колоса», і команда залишає вищий дивізіон волинського футзалу.

Кращі гравці: Федір Маринчук - Андрій Полтавець