:
8

Матвіюк Роман, Попко Максим, Леончук Олександр

Корпош М./Журибіда В.

Чинний чемпіон першості Волині з футзалу серед команд Вищої ліги екзаменував у заключному турі команду Анатолія Мищука. У разі перемоги останніх, знаючи результати усіх попередніх зустрічей, «Торпедо» завойовувало срібні медалі. Така мотивація і наштовхнула команду на серйозні активні дії у нападі. І саме торпедівці завдяки голам на 3 хв та 5 хв Дмитра Мельниченка та Ігоря Шевельова впевнено повели у рахунку. А коли на 6 хв команди обмінялись голами – відзначились Дмитро Рожко у свої ворота та Антон Сташевський, – гра набула більш динамічного та жорсткого характеру. Зачасту гравці обох команд почали застосовувати жорсткий пресинг у боротьбі за м’яч, що призводило до частих порушень правил гри навіть із застосуванням арбітрами попереджень до гравців обох команд у вигляді «гірчичників». Тож на 7 хв жовті картки перед собою побачили Антон Сташевський та Михайло Запорожець . 9 хв принесла до пасиву «Торпедо» 6 фолів. 10-метровий удар не реалізовує Михайло Запорожець, пробивши повз ворота. На 11 хв та 13 хв команди знову обмінюються голами – відзначаються Олексій Мовчан та Дмитро Рожко. Не витримують нерви у підопічних Анатолія Мищука на останній хвилині. За 24 сек та 10 сек до завершення тайму захист двічі фолить, а 10-метровий удар двічі реалізовує Юрій Соломатін. Тож після провалу гри «Респекта» у дебюті матчу на перерву команда Андрія Шевчука йде, ведучи у рахунку 5:4.

За такої ж в’язкої гри з багатьма силовими двоборствами та за значної кількості порушень та попереджень для гравців «Респекту» все ж вдається дотиснути свого суперника. 19 хв, 24 хв та 28 хв завдяки голам Михайла Запорожця, Богдана Лопохи та Юрія Соломатіна встановлюють остаточний рахунок 4:8 на користь «Респекта», бенефіс якого залишає за бортом призових місць свого опонента.

Кращі гравці: Ігор Шевельов - Юрій Соломатін