:
9

Попко Максим, Дмитрук Андрій, Дмитрук Богдан

Корпош М./ Кузнєцов Д.

Ця півфінальна пара виглядала досить цікавою. Мотивація амбітного «Торпедо» зашкалювала – саме «Респект» уже в якості чемпіона «регулярки» перестріляв команду Анатолія Мищука, не пустивши до боротьби за медалі підсумкової таблиці. Утім, і «Поважні» налаштовані підкріпити свою силу у Вищій лізі ще й званням абсолютного чемпіона. Краще розпочали поєдинок саме гравці «Респекта»: Іван Сидорук спочатку якимось дивом не переправив «кулястого» у ворота на дальній стійці після прострілу з протилежного флангу, однак за хвилину таки святкував, заставши воротаря «Торпедо» зненацька ударом метрів з 15-ти – 0:1. Фактично одразу відповісти міг Ігор Шевельов, однак лише трохи не влучив у «дев’ятку» воріт суперників. Могли зрівнювати рахунок також і Віталій Шафранюк, який не зумів пробити Євгена Малогловця, і Дмитро Мельниченко, який не реалізував дуже небезпечний штрафний майже з лінії карної зони. У «респектівців» найактивнішою була зв’язка Михайла Запорожця та Віктора Суща, яка спочатку не використала декілька моментів, а на 10-й таки спрацювала – Сущ забивав уже в порожні ворота після контратаки – 0:2! До завершення тайму почергово стріляли бомбардири обох команд – Запорожець та Шевельов, однак результативними ці спроби так і не стали…

Після перерви «торпедівці» побігли відігруватися і мали усі шанси зрівнювати рахунок. Утім, Малогловця у суботу пробити було фактично неможливо, як це не намагалися своїми ударами зробити невтомні Шевельов та Мельниченко. А от «Респект» дочекався свого часу і видав ударні дві хвилини – спочатку Богдан Лопоха без шансів для голкіпера реалізував заготовку кутового, а потім успішно збігав у контратаку Олександр Миронюк – 0:4. Гравці «Торпедо» намагалися бодай розмочити рахунок, однак здавалося, що на воротах їх опонентів лежить якесь сильне закляття – стовідсоткові нагоди для взяття воріт не використали Віталій Шафранюк та Андрій В’юник. А на останній хвилині матчу Віктор Сущ ще одним ударом у порожні ворота не лише оформив «дубль» в матчі, а й встановив його кінцевий рахунок – 0:5. «Респект» зробив великий крок до фіналу плей-офф Вищої ліги чемпіонату Волині з футзалу.

Найкращі в матчі: Ігор Шевельов – Віктор Сущ