9

6
:
3

До початку матчу ФК «Гірка Полонка» залишалась єдиною командою без залікових очок періоду усіх виступів регулярки та плей-оф не лише серед клубів п’ятої ліги, а й усього волинського футзалу. А поразка з рахунком 1:8 у регулярному чемпіонаті для підопічних Василя Літвіцького оптимістичних прогнозів не надавала і у звітному двобої. Більше того вихід один на один з воротарем Гіркої Полонки уже на 10 секунді підтверджував статус беззаперечного фаворита у сьогоднішній грі. Та напад «Мідаса» реальну можливість відкрити рахунок у матчі марнує. І, як згодом виявилось, таких змарнованих моментів у цьому матчі «Мідасу» вистачило б на цілий десяток матчів. Чого не можна сказати про футзалістів з Гіркої Полонки. Ледь не стовідсотковою реалізацією цього вечора користались саме вони. Тож 5 хв стала початком сенсації, де за «Гірку Полонку» відзначився Роман Жабінський. А другий серйозний дзвоник для «Мідаса» прозвучав за 30 секунд до завершення першого тайму – гол на рахунку Юрія Кислюка. Слід також зауважити, що для перемоги у першому таймі неабияких зусиль доклав Олександр Телешев, який діяв бездоганно на стражі власних воріт. Тож дивним було рішення наставника «Гіркої Полонки», котрий на другий тайм випускає молодого голкіпера, якому уже після першого удару по його воротах довелось виймати м’яч із сітки через декілька секунд після виходу на майданчик. Здавалось, сенсації не відбудеться, бо натиск «Мідаса» ставав усе сильніший і сильніший. Та кураж у воротах спіймав і другий воротар «Гіркої Полонки», який раз по раз виручав свою команду аж до 21 хв. Саме тоді Роман Голян і зрівнює рахунок у матчі. Але до честі підопічних Василя Літвіцького і після другого пропущеного голу зовсім руки вони не опустили. Більше того одна з нечисленних атак на 24 хв знову приносить успіх футзалістам з Гіркої Полонки – голом відзначився Андрій Василевський. А відновити паритет різниці у два м’ячі напад гіркополонківців міг на 25 хв, та удар нападника прийшовся у поперечину. Тож перші три очки вселяють надію для «Гіркої Полонки» на успіх у другому матчі. «Мідас-2» має час для серйозного аналізу гри та зберігає шанс на перемогу у двобої.

Кращі гравці: Олександр Телешев - Роман Голян