Фінал ІІ матч BOX №4

Cake Cup, Майданчик ПАРКЕТ
5: 1

Журибіда В./Корпош Р.

Гравці Сергія Гомона перший матч несподівано виграли у суперника 3:2 та мали мінімальну перевагу над суперником. Та і взагалі – це була перша перемога Гіркої Полонки за весь сезон, котра мала надихнути темно-синіх на нові звершення. Але цей матч розпочався нестандартно: уже на сьомій хвилині Роман Голян відкрив рахунок у матчі – 1:0 на користь фіолетово-білих, а Сергій Воробей його подвоїв – 2:0. Добив команду своїм точним ударом перед перервою Юрій Павельчук – 3:0.

Розібрана Гірка Полонка ніяк не могла нащупати гру, прості помилки у простих ситуаціях привели до дублю Сергія Вороб’я – 4:0. Зовсім невтішний результат для гіркополонківчан, натомість досвід та характер «Мідас-2» таки давався в знаки. Рахунок, як у відомій пісні – 5:0 встановив Бойко Андрій. Підсолодив гіркоту матчу Роман Божок – 5:1.

Як наслідок святковий торт у «Мідас-2», а солодкі напої від ТМ Luchan у Гіркої Полонки.

Кращі гравці матчу: Павельчук Юрій – Божок Роман