2: 3

Орлов В. / Корпош Р.

Матч новачка Волинського чемпіонату проти довгожителя усіляких змагань рід егідою АМФВ очікувався з нетерпінням, адже обидві команди із своєю філософією та стилем гри. Краще до майданчику пристосувалися господарі (воно й не дивно) – уже на другій хвилині Назарій Навроцикий із гострого кута відкрив рахунок у матчі – 1:0. Ковельчани із відповіддю не забарилися – на п’ятій хвилині Степан Алєксєєв цифри на табло порівняв – 1:1. Довгий час червоних виручав голкіпер та каркас воріт від солідного натиску «Козаків». Однак за п’ять секунд до сирени на перерву голкіпер таки допустив помилку при виході із воріт та дозволив Степану Алєксєєву оформити дубль.

У другому таймі емоції та накал тільки виросли і гра нагадувала хокей – м’яч рухався від одних воріт до інших із максимальною швидкістю, практично без затримки у центрі поля. На 17-й хвилині Андрій Гут зрівняв рахунок у непростій ситуації, але штрафний удар Вадима Качко через дві хвилини подарував перемогу команді із Міста залізничників – 3:2.