1: 3

Онищук Ю. / Голоскоков С.

Матч принципових суперників та сусідів по турнірній таблиці Суперліги запам’ятався більше постійною боротьбою на підступах до карних зон обох команд, аніж гольовими моментами. Не дивно, що глядачі раз за разом повертали голови у правий бік, звідки вирували емоції матчу п’ятої ліги. У лучан гра не задалася з перших хвилин. Ковельчани впевнено захищалися, а для того, аби відкрити рахунок, вони доклали не так багато зусиль: це Вадим Вознюк після прострілу випадково зрізав «кулястого» у власні ворота. Щось на кшталт облави володінь суперників «агротехівці» організували під завісу першого тайму. Втім, замість того, щоб зрівняти рахунок, номінальні господарі майданчика пропустили ще одну вилазку «Ковеля» - і якщо з першим ударом голкіпер луцької команди впорався, то на добиванні тут як тут виявився Юрій Романчук – 0:2.

Той-таки одинадцятий номер гостей у другому таймі довів рахунок до розгромного, потужним ударом реалізувавши штрафний удар. Ближче до завершення гри лучани пішли «ва-банк», і у п’ять польових таки відквитали один м’яч зусиллями Романа Кузьмича. Втім, на більше «Волиньагротеха» не вистачило, а суперники вже обійшли лучан у таблиці Суперліги.