6: 2

Онищук Ю. / Корпош Р.

Надзвичайно важливою грою стала для другої команди Віктора Ревка гра із горохівським колективом. Уже з початком гри точним ударом у дев’ятку, після цікавого розіграшу, Володимир Гриник відкриває рахунок у матчі – 1:0. І буквально за хвилину у простій ігровій ситуації жахливу травму отримує Роман Гузар, котрого забрали лікарі швидкої до лікувального закладу. Після поновлення гри Андрій Главацький відповів своїм точним пострілом у дев’ятку із дальньої позиції – 1:1. Але вже за хвилину оборонці «Агропродукту» проґавили на дальній штанзі Віктора Ревка – котрий спокійно замкнув передасчу партнерів – 2:1. Проте горохівчани не здавалися і буквально у наступній атаці Андрій Главацький знову розрядив свою гармату – 2:2.

Із стартом другої половини гри «хорівчани» пішли у наступ із п’ятим польовим, що одразу дало результат у вигляді академічного голу Володимира Гриника – 3:2. Нестача гравців на лаві запасних дала про себе знати у другому таймі: – основні вже не могли давати гідну відсіч, а запасні – ще не можуть. Дубль оформив Віктор Ревко, хет-трик Володимир Гриник, а добив втомлених горохівчан Віталій Ковальчук – 6:2. «Надія-2» закріпилася на першому щаблі турнірної таблиці, але у наступному турі їм протистоятиме їхній же основний конкурент, що дихає у спину та відстає лише за різницею голів.