4: 2

Онищук Ю. / Корпош Р.

У зустрічі двох новачків Вищої ліги вирішувалося – хто ж набере перші залікові пункти цього сезону? Гра була рівною та бойовою, як то зазвичай буває, ніхто не хотів поступатися жодним клаптиком майданчику. Першим у матчі відзначився Роман Матвійчук на третій хвилині. Гідно відповів йому своїм прицільним пострілом Артем Пашківський – 1:1, але братову справу за хвилину продовжив Максим Матвійчук – 2:1. Під кінець тайму вдали індивідуальними діями відзначився капітан «Нової Лінії» Олександр Фірко – 2:2 на перерву.

У другому таймі ніхто не заслуговував поразки однак доля була прихильною до «Вікторії» - Роман Онищенко вивів свою команду уперед – 3:2. Зелено-білі кинулися відіграватися із п’ятим польовим, але дивідендів їх це не принесло, навіть навпаки – на останніх секундах Роман Матвійчук із 10-метрової позначки встановив остаточний рахунок на табло – 4:2. Перші очки «Вікторії» далися не легко, хоча обидва колективи уже готуються до матчів плів-офф.