2 Тур Без ліги

Волинська газета, Центральний майданчик
2: 3

Джафарова Олександра/Радовенчик Віктор

«Металісти» вирішили грати першим номером, що влаштувало «хліборобів». Вони вичікували свій момент, не підпускаючи близько суперників. І на 7хв отримали подарунок за свої тактичні дії. Нестерук Владислав перехопив передачу, на шаленій швидкості пройшов по флангу та влучно пробив по воротам, не залишаючи шансу голкіперу рівнян. Перший тайм 1:0.

В другому таймі нічого не змінилося. Лише майстерні дії рівнянина Чудлі Віктора дозволили зрівняти рахунок. Він, прибравши під ліву ногу двох суперників, точно пробив у дев’яточку.  Проте вже за три хвилини, лідер команди, Байбула Михайло зробив майже те саме і виві свою команду вперед. «Металістам» нічого не залишалося, як йти у ва-банк. І за хвилину до завершення вони зрівнюють рахунок. Гол забив Тлумак Степан у майці п’ятого польового.

Рівняни виріши «додушити» лучан далі нагнітаючи ситуацію «п’ятим», але припустилися помилки і на останніх секундах пропустили гол знову від Байбули Михайла.

3:2 тактична і терпелива перемога ФК «Теремно Хліб 2»