4: 2

Журибіда Віктор (м), Журибіда Віктор

Незважаючи на те, що в боротьбі за Кубок у даній грі  рівненчани вийшли в якості фаворита, певна засторога у цієї команди була, адже саме їх земляків лучани вибили у попередньому матчі. Зробивши правильні висновки та проаналізувавши гру суперника, який на сьогоднішній день був у не найкращій своїй формі, «Рівнестандарт» з перших хвилин заволодіває ініціативою. Артем Мартиненко уже на 2 хв виводить свою команду вперед. З цього часу і до 9 хв лучанам вдається вдало захищатися, незважаючи на значну територіальну перевагу суперника. Кінцівка ж першого тайму матеріалізується ще у два голи у відповідь від лучан. Тож на перерву команди йдуть за рахунку 3:1 на користь «Рівнестандарта».

Другий тайм особливо не відрізнявся за схемою гри від першого. Номінальні господарі атакують та тримають гру під контролем, гості вдало захищаються. Та голи глядачі все ж побачили. 16 хв приносить успіх Олександру Круку, голом у відповідь відзначається Богдан Рабський. Перемога «Рівнестандарта» з рахунком 4:2 виводить команду до наступного етапу в боротьбі за Кубок Волинської газети.

Кращі гравці: Віталій Конько – Богдан Рабський.