3: 2

Джафарова Олекссандра/Кравчук Ігор

Батьківський колектив Юрія Павельчука та амбітні хлопці Руслана Дороша вступили в боротьбу за другу путівку в фінал кубку четвірки. Спокійна гра з обох сторін увінчалася голом на другій хвилині мідасівця Воробея Сергія т аголом- відповіддю на четвертій хвилині гравця Крошу - Баласа Павла гольовий початок вселяв надію на цікаву гру. 69-а команда в рейтингу давала достойну вілсіч абсолютним чемпіонам другої ліги приємно дивуючи не численних , але відданих вболівальників на трибунах. Гольовий спуртна старті матчу призвів до зайвої обережності обох суперників та дещо несподіваного голу який забив Капись Олександр на 13-й хвилині. Перерва під знаком гольової переваги команди Мідас 2. Другий тайм активно розпочали гравці Крошу, яких напевне розбудив ляпас у вигляді голу від суперника перед самою перервою. Все активніше йшли вперед гравці Крошу що дало свій результат на17 хвилині гол на рахунку Карпюка Дениса і знову паритет 2:2. Бажання та воля до перемоги від одних та обережні намагання не пропустити від інших  здавалось стане девізом другого тайму та все ж обережність вилилась в якість на 22 – хвилині в гол Юрія Павельчука і дещо несподівану, але від того не менш заслужену  перевагу Мідас- 2. Футзальна схема з п’ятим польовим гравцем може як надати перевагу над суперником так і погубити невмілого виконавця. Не сталось ні одного ні іншого і фінальна сирена фіксує дещо сенсаційну перемогу Мідас -2 з рахунком 3:2 і розчаруванням в очах гравців Крошу.