1: 2

Джафарова Олександра/Корпош Руслан

Фінал Кубку П’ятірки Ярмарку футзалу 2021. Для когось це просто матч, а для колективів Володимира Маляра та Віктора Зайця це перший фінал у сезоні. Обидва колективи розпочали обережно. Першими ключ до воріт суперника підібрали гості – Віталій Корець відкрив лік голам у фінальному поєдинку – 0:1. Надалі гра дещо вирівнялась і команди раз по раз створювали небезпеку біля воріт суперника, намагаючись змінити цифри на табло. Проте боротьба на майданчику не принесла нічого крім бойових шрамів. Другий тайм активніше розпочали гравці Луцьк Центру в надії розвинути успіх першої тринадцяти хвилинки, що втілилось в другий м’яч на 16 хвилині за авторством Чернова Атона. Такий розвиток подій змусив іти в перед гравців теремнівської команди оголюючи власні тили. Зіпсувавши декілька 100% нагод гравці центральної команди спробували дещо заспокоїти гру, це принесло результат але для команди суперника вдавшись до гри в п’ять польових воротар команди Теремно 2 Лащук Максим ефектим ударом з гострого кута в дев’ятку дещо відродив інтригу проте час спливав і цього виявилось замало. Отже Луцьк Центр володар кубку п’ятірки Ярмарку футзалу 2021-2022