3: 0

Глухенька Ліза/Тучкевич Андрій

У фіналі четвертих місць колективи розпочали досить скромно, багато боротьби у центрі поля і мала кількість гольових моментів. Ближче до середини тайму господарі взяли м’яч під свій контроль і більше володіли ініціативою, але ця перевага у забитий гол не увінчалась. Перший по справжньому гольовий момент припав на десяту хвилину, коли Андрій Бриц віддавав на дальню Дмитру Кутецькому, який старався у підкаті переправити «кулястого» у сітку воріт, але змінити рахунок на табло йому так і не вдалось. З «сухим» нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, але малюнок гри господарів сповіщав про те, що гол назріває і на дев’ятнадцятій хвилині Іван Дмитрук виводить «Вуд-Еко-Буд» вперед. На досягнутому господарі не зупинились і через хвилину виборовши м’яч у підкаті і пройшовши двох опонентів Андрій Бриц віддав передачу на пусті де Андрій Шокало збільшує перевагу 2:0. Під завісу матчу з дальної дистанції наважується пробити Дмитро Кутецький і після його удару рахунок на табло стає 3:0. За дві хвилини до кінця гості в своєму активі мали вже п’ять фолів, і це спонукало господарів ще більшими силами йти вперед, аби завоювати право на десятиметровий удар, але фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів з рахунком 3:0.

Кращі гравці: Дмитро Кутецький – Юрій Павельчук.