3: 6

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

Фінал так званої «двійки» «Ярмарку футзалу» розіграли «Олімп» та «Кураж». Уже з перших хвилин «Кураж» не цурається та перевіряє на надійність воротаря «Олімпа» ударами з середньої та дальньої відстані. Такий варіант не проходить, і номінальні гості починають більш комбінувати та доводити справу до логічного завершення, атакуючи уже з близької відстані. Та «Олімпу» вдається вдало захищатись. Більше того на третій хвилині Олег Мартин опиняється віч-на-віч з воротарем суперника. Вправним несильним, але хитрим ударом нападник обігрує воротаря, і м’яч уже прямує у у пусті ворота. Та саме сила удару і зіграла злий жарт з «Олімпом», адже на захист своїх воріт встигає захисник і вибиває м’яч практично з лінії пустих воріт. Тож рахунок так і залишається незмінним аж до 5 хв. З цього моменту м’яч з періодичністю в одну-дві хвилини опиняється у протилежних воротах. Різниця лише в цьому, що воротарю «Олімпа» із сітки власних воріт «кулястого» доводилось діставати чотири рази, а його візаві лише один. Тож до перерви рахунок стає 4:1 на користь «Куража».

Другий тайм команди схоже грають у відкритий футзал у своє задоволення. Спочатку «Кураж» завдяки голу Владислава Лащука доводить рахунок до 5:1. Згодом Михайло Семенюк та Богдан Гладун обмінюються голами. А за 5 секунд до завершення фінальної гри Петро Назарук встановлює остаточний рахунок у матчі 3:6 на користь «Куража», який і стає володарем Кубка малого фіналу «Ярмарку футзалу».

Кращі гравці: «Олімп» - Михайло Брагінець, «Кураж» - Олександр Повідзьон.