1 тур Група А

Agromat CUP, Майданчик ПАРКЕТ
0: 5

Корпош Марія/Голоскоков Діма

Безумовно зірковий склад «галичан» викликав повагу: кожне прізвище добре знайоме шанувальникам футзалу, а наявність на майданчику Ігора Борсука та Сергія Чепорнюка взагалі вражала - львів’яни добре підготувалися до турніру. Але гра проти таких «монстрів» лише додавала куражу динамівцям, що були підсилені гравцями «Дому фасадів», а тому дуель досвіду та молодості не давала відволікатися вболівальникам. На початку гри більше роботи було у Дмитра Роюка – воротаря «Динамо», тоді як у його колега Ігор Стасюк не надто напружувався. Зрештою Дмитро не міг довго стримувати тиск «червоно-жовтих» і за хвилину м’яч двічі побував у сітці воріт: відзначилися Андрій Паршиков та Богдан Стефанків. Дубль Богдан оформив за дві хвилини, коли «накрутив» опонента і низом «прошив» воротаря суперників. Останні хвилини тайму галичани відпрацьовували гру з п’ятим, адже рахунок дозволяв тренувати цей компонент.

Після перерви, вже на перших хвилинах Леонід Єфремов «стріляв» у дальній кут порожніх воріт, але Андрій Коваль вчасно «під’їхав» на спині і заблокував удар. На такий гострий випад львів’яни відповіли грою з п’ятим: і м’яч під контролем, і час «вбивається». Зрештою гол галичани забили не в «більшості», а за рахунок позиційної атаки: хет-трик Богдана Стефанківа. А от відіграти бодай гол динамівці могли, коли Леонід Єфремов на пару з Володимиром Чайкою не зуміли засмутити Сергія Тригубця, що на той момент був номінальним воротарем. Під завісу матчу Володимир Бобилєв встановив остаточний рахунок 5:0 на користь «Галицької здоби». Львів’яни безумовно заявили про себе як фаворитів турніру і від матчу до матчу команда зірок буде перетворюватись у зіркову команду.