2 тур Група А

Agromat CUP, Майданчик ПАРКЕТ
2: 3

Корпош Марія/Гетьман Василь

Цікавим та напруженим видався поєдинок між двома самобутніми колективами «Авангарду» з Рівного та львів’ян з «Галицької здоби». У складах обох команд вийшло чимало відомих в українському футзалі імен. Початок зустрічі проходив під акомпонемент атак на зустрічних курсах, команди вміло контролювали м’яч та раз за разом створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Першою фортуна посміхнулась «пекарям» - це Богдан Стефанків скористався неузгодженістю в захисних лавах рівненської команди. Та вже за кілька хвилин прудконогий Владислав Козачок прориває захисні порядки львівської команди і виконує чудову передачу на Романа Дацюка, який зрівнює рахунок зустрічі. Після цього кілька хвилин гра проходила в спокійному руслі, проте за 3 хв до перерви підопічні Сергія Тригубця почали діяти з 5-им польовим, що дуже швидко принесло свої плоди – заворожуюча комбінація за участю Володимира Бобилєва, вже вищезгаданого граючого тренера та Сергія Чепорнюка знайшла на дальній стійці «авангардівців» Андрія Паршикова, який майстерно вивів свою команду вперед. Після другого забитого м’яча більш досвідчені львів’яни вміло контролювали хід зустрічі, що вилилось в третю звитягу воріт рівненчан. Проте молоді гравці рівненської команди, підсилені майстеровитими виконавцями волинського «Любарта» навіть не думали здаватись. На паркеті розпочалась справжня запекла боротьба більш контактний та жорсткий футзал призвів до великої кількості фолів з боку обох команд. За 3 хв до кінця зустрічі Роман Дацюк відновлює інтригу в зустрічі реалізувавши справедливо назначений арбітром Анатолієм Кірепком пенальті. Збігали останні нервові секунди зустрічі, але невитримали нерви в наддосвідченого Сергія Тригубця, який здійснив необов’язковий фол на кіпері Авангарду за 6 секунд до закінчення зустрічі. Але дабл у виконанні автора дублю в цій зустрічі Романа Дацюка не був результативним і тому, як підсумок важка, але заслужена перемога «Галицької здоби» 3:2.