3 тур Група А

Agromat CUP, Майданчик ПАРКЕТ
5: 4

Корпош Марія/Гетьман Василь

Галичани здобувши перемогу в перших 2-ох матчах своєї групи виконали стратегічне завдання першого дня турніру і тому вже з перших хвилин зустрічі з FC «Respect» почали грати з 5-им польовим гравцем, шукаючи шпарини у захисті підопічних Андрія Шевчука. Це дуже швидко принесло свої плоди - вже на 2-ій хв зустрічі після затяжного розіграшу Андрій Паршиков відкрив рахунок у матчі. Підопічні Сергія Тригубця продовжили випробовувати різні тактичні схеми з «5-ма в полі», але вже за 2 хв Юрій Тетеренко скористався помилкою «пекарів» і далекою свічею зі своєї половини зрівнює рахунок в зустрічі. Такий розклад подій на паркеті не знітив львів’ян і вже в наступній атаці Сергій Чепорнюк знову виводить вперед свою команду. Цікава та напружена боротьба продовжувалась і на 9-ій хв «респектівець» Михайло Запорожець відновлює паритет. Зрештою на табло після першої половини зустрічі світилися дві двійки. Другий тайм проходив в не менш видовищній боротьбі, але впродовж 16-ої хв зусрічі досвідчені галичани двічі розписались у воротах «біло-блакитних». Це не вбило інтригу, а навпаки гойдалки та гострі моменти тривали до закінчення зустрічі. На голи Паршикова та Стегніцького своїм м’ячем відповів Богдан Зінгель, а на гол Богдана Стефанківа красивим взяттям воріт з «0-го кута» відповів Олександр Миронюк. Цікава та напружена боротьба тривала до останніх секунд зустрічі проте рахунок більше не змінився. 5:4 і третя перемога в перший день турніру AGROMAT CUP-2021 у Галицької здоби. А завтра буде…