3 тур Група В

Agromat CUP, Майданчик ПАРКЕТ
3: 1

Корпош Марія/Тучкевич Андрій

Команди розпочали цей матч дуже весело, але голкіпери на лінії діяли відмінно. На другій хвилині Богдан Гладун заробив штрафний удар і сам наважився його пробивати, але після його удару Ігор Неділько продемонстрував чудову реакцію та відвів небезпеку від власних воріт. Після такого початку темп зтих, і навіть гості почали переважати в ініціативі, де на п’ятій хвилині класни ударом зі штрафного міг відзначитись Тимофій Денисюк, але після його удару «шкіряний» просвистів біля штанги. Всередині тайму все таки рахунок був відкритий, Артем Назарчук елегантно перекинув голкіпера та за допомогою стійки воріт «кулястий» опинився у сітці воріт. На досягнутому господарі не зупинилися та продовжували гостро атакувати, де двічі міг відзначитись Сергій Вознюк, після першого удару допомогла гостям стійка воріт, а надалі Ігор Неділько виручив свою команду. Ще одну нагоду на дев’ятій хвилині збільшити рахунок мав можливість Богдан Гладун, але знову в дії Ігор Неділько. З мінімальною перевагою господарів колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з небезпечних атак гостей, де Андрій Брись міг зрівняти рахунок, але після його удару м’яч просвистів біля стійки воріт. Гості щодуху прагнули зайняти рахунок, але Богдан Гладун нв шістнадцятій хвилині продемонстрував індивідуальні дії та потужним пострілом за допомоги стійки воріт збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. «Кураж» куражився недовго, моодий та енергійний Тимофій Денисюк з допомогою рикошету зумів скоротити рахунок до мінімального. Гості повірили в свій успіх та продовжували тиснути на ворота суперника, де два підступних удари від Тимофія Денисюка та Олександра Зингеля, де чудову реакцію демонструє Дмитро Притулюк та лишає цифри на табло незмінними. За дві хвилини до кінця у гостей п’ять фолів, що дає змогу господарям розвиввати свій потенціал в атаках. А остання хвилина поєдинку була кульмінаційна, коли «найнижчий» гравець у рапорті матчу Антон Березовський зумів забити гол головою та поставити остаточну крапку у зустрічі запаливши на табло 3:1.

Кращі гравці : Богдан Гладун – Тимофій Денисюк.