3 тур Група В

Agromat CUP, Майданчик ПАРКЕТ
4: 1

Корпош Марія/Тучкевич Андрій

У протистоянні за кубок «Agromat Cup» зустрілись дві команди, які представляють саме цю організацію, хоча «столична» команда являється господарем майданчику, і гра почалась відразу на шалених швидкостях. Господарі майданчику взяли ініціативу в свої ноги і проводили небезпечні атаки на ворота суперника. Час швидко плинув, а на табло лишались «сухі нулі». Багато боротьби в центрі майданчику, але на дев’ятій хвилині господарі втікли в швидку контр-атаку де Руслан Савенко віддав на Романа Мазуренка, який відкрив рахунок у зустрічі. Перевага «столичних» тривала недовго, піймавши м’яч у руки, Валентин Рижук ввів через весь майданчик «шкіряного», та Максим Бондаренко влучним ударом встановлює паритет у зустрічі. Ближче до кінця тайму господарі створювали безліч небезпечних атак, в одній з яких на одинадцятій хвилині Роман Мазуренко оформлює «дубль» у зустрічі та запалює на табло 2:1. Ще двічі міг відзначитись Павло Безкоровайний, але його удари стійка воріт провірила на міцність. З мінімальною перевагою господарів колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з шалених атак господарів, і на п’ятнадцятій хвилині чудова звязка тезок Андріїв Садовський-Ляшенко роблять рахунок на табло 3:1. На досягнутому «Сині» не зупинились, та продовжили гнути свою лінію і на сімнадцятій хвилині мали можливість збільшити рахунок вийшовши в швидку контр-атаку, три в один, але після удару Дмитра Кушнерика «шкіряний» влучив у стійку воріт. Ну а наприкінці матчу господарі довели свою перевагу чудовим м’ячем у виконанні Андрія Ляшенко, який у власний актив записує «дубль». На останній хвилині Антон Рогозянський вискочив віч-на-віч з голкіпером, але Валентин Рижук зумів відвести небезпеку від власних воріт. Тотальна перевага «столичних» чому і засвідчує рахунок на табло

Кращі гравці : Роман Мазуренко – Максим Бондаренко.