2: 1

Корпош Марія/Журибіда Віктор

За результатами минулого дня турніру «Агромат Cup» команди посіли третє та четверте місця у своїх групах та вибороли право на продовження боротьби за кубок серед команд першої ліги. Форсувати події з перших хвилин гри жодна з команд не наважувалась. Середній темп матчу дозволив «Респекту» більше комбінувати, а заодно і володіти ініціативою завдяки продуманим комбінаційним діям. Така активність зачасту завершувалась ударами по воротах як з ближньої, так і з середньої дистанції. Згодом така тактика матеріалізувалася для номінальних господарів у забитий гол – зробив це на 5 хв Михайло Запорожець. Молоді ж футзалісти «Вуд Еко Буда» завдяки своїй спритності неодноразово обкрадали своїх візаві та, зі своєї сторони, якщо і не створювали великої загрози воротарю суперника, то помітно заставляли польових гравців нервувати, що призводило до заробляння суперником накопичувальних фолів, подекуди із застосуванням арбітрами «гірчичників». Та ради справедливості варто відмітити, що і самі гравці «Вуд Еко Буда» не гребували фолити, адже уже на 12 хв у графі «фоли» на табло світили цифри 4:4. А за 55 секунд до завершення тайму «Респект» навіть отримав право на пробиття 10-метрового удару, чим не скористався Олександр Миронюк, пробивши набагато вище воріт. Натомість Тимофій Денисюк за 27 секунд до завершення тайму свого шансу не втратив, і на перерву команди йдуть за нічийного рахунку 1:1.

Більш швидкий футзал команди демонструють у другому таймі. Та високий темп сприяє лише більшому браку техніки з боку обох команд. «Респект» фолить більш грубо, за що отримує чергові «гірчичники». І все ж досвід підопічних Андрія Шевчука на 21 хв берегору над амбіційною молоддю футзалістів з Олики і завдяки голу Дмитра Михальчука «Респект» знову виходить вперед. А це і був переможний гол, який вивів саме «Респект» у фінал турніру «Агромат Cup» у першій лізі.

Кращі гравці: «Респект» - Віталій Євпак, «Вуд Еко Буд» - Тимофій Денисюк.