4: 1

Корпош Марія/Журибіда Віктор

Перша гра вищолігового турніру «Агромат Cup» відбулась між минулорічним переможцем цього турніру «Галицької Здоби» зі Львова та суперліговим «Куражем» волинської першості. Уже на початку другої хвилини гри Сергій Чепорнюк нагадав про себе забитим голом, тим самим засвідчивши, що львів’яни мають намір і цього річ залишити кубок у себе. Хороший технічний футзал демонструють обидві команди протягом усього тайму. Різниця лише в тому, що «Куражу» доводиться більше руйнувати продумані комбінації опонента, ніж організовувати свої, які все ж таки раз по раз виникають. Насолоду від гри нечисленні глядачі отримують і від досить коректного футзалу, де перший тайм завершився з нулями у графі «фоли». А гол глядачі все ж ще побачили. Черговий футзальний лабіринт закрутили львів’яни на 10 хв, який завершився дублем у виконанні Сергія Чепорнюка. Згодом на 11 хв для збиття темпу гри «Кураж» бере тайм-аут, який ледве не пішов їм на користь. Стрімка контратака від «Куража» завершується ударом по воротах, і лише стійка стає на заваді скоротити рахунок у матчі.

У другому таймі команди продовжують грати у своє задоволення. Комбінації галичан ні на мить не дозволяють розслабитись ні захисту, ані воротарю «Куража». Уже на 14 хв Сергій Тригубець за такого перебігу подій практично забезпечує вихід у фінал своєї команди, зробивши рахунок 3:0. 19 хв ж трішки підсолодила гру «Куража», внісши певну інтригу у матчі, завдяки голу Богдана Гладуна. На більше у цій грі «Куража» не вистачило. А крапку у матчі ставить Андрій Паршиков, і рахунок 4:1 на користь «Галицької Здоби» ще на один крок наближує їх до здобуття головного трофею турніру.

Кращі гравці: «Галицька Здоба» - Сергій Чепорнюк, «Кураж» - Богдан Гладун.