2: 3

Корпош Марія/Тучкевич Андрі

За третє місце в боротьбі зійшлись титуловані колективи і вже з перших секунд на майданчику було видно, що колективи заряджені на веселий футзал. І вже на першій хвилині гості завдяки старанням Романа Дацюка виходять вперед. Після пропущеного господарі не згнітились і хотіли швидко відігратись, але досвідчена команда гостей вміло відводила загрозу від власних воріт і стрімко йшла в швидкі контр-випади. Ближче до середини першої половини «чорні» повністю заволоділи ініціативою і притисли господарів до власних воріт проводячи гострі гольові моменти, але чудові дії Дмитра Притулюка лишають рахунок незмінний. Гості продовжують гнути свою лінію, і самою яскравою фігурою є Роман Дацюк який раз за разом загрожує своїми потужними ударами, і за вісім секунд до завершення першої половини зустрічі саме він збільшує перевагу своєї команди, а на власний рахунок записує «дубль». За рахунку 0:2 колективи пішли на відпочинок.

З перших секунд другої половини зустрічі «червоно-чорні» відразу побігли скорочувати рахунок, і дві чудові нагоди були у швидконогого Артема Назарчука, але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. А на шістнадцятій хвилині, після чудової комбінації рахунок стає 0:3, своє ім’я у протокол матчу вписав Віталій Ковальчук, і здавалось, що господарі вже змирились з поразкою, як через хвилину Олександр Повідзьон дає можливість повернути поєдинок у аншлаг, запалюючи на табло 1:3. Після пропущеного, «чорні» пішли грати з п’ятим польовим та заволоділи тотальним контролем «кулястого», що ніяк не влаштовувало господарів, але як то кажуть: «досвід, є досвід». Час швидко плинув і здавалось, що фінальна сирена зафіксує саме такий результат, але за сім секунд до завершення поєдинку Артем Назарчук віддав на пусті ворота Богдану Гладуну, який зумів забити та підсолодити гіркоту поразки. Мінімальна перемога «досвіду», та найкращого голеодора турніру «Agromat Cup» Романа Дацюка.

Кращі гравці: Богдан Гладун – Роман Дацюк.