Фінал Вища Ліга

Agromat CUP Плей-офф, Майданчик ПАРКЕТ
3: 2

Корпош Марія/Тучкевич Андрій

У фінальному поєдинку зустрілись дійсно колективи, які це заслуговували, адже жодна з команд не потерпіла жодної поразки у «Agromat Cup», де господарі не лишили жодного шансу своїм суперникам, а гості були сильніші в півфіналі з «Авангаром» у серії післяматчевих шестиметрових. Вже з перших секунд поєдинку було видно, що обидві команди вийшли тільки перемагати, лишилось дізнатись хто переможе: «досвід та холоднокровність» чи «молодість та енергійність». І вже на першій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мали гості, а саме Роман Мазуренко, але після його пострілу «шкіряний» просвистів поруч зі стійкою. Відразу кинулось глядачам у вічі, що саме гості бажають отримати головний трофей турніру, адже саме вони заволоділи ініціативою та проводили швидкі атаки, а при втраті м’яча відразу вступали у високий пресинг, і «гол» не заставив себе чекати, на четвертій хвилині Олег Миронов підхватив «кулястого» та без вагань з допомогою стійки воріт відправив його у сітку. Після пропущеного господарі дали свою відповідь в потужних ударах Богдана Стефанківа та Сергія Чепорнюка, але чудово реагує на цю небезпеку Михайло Соколовський, який лишає рахунок незмінним. В середині тайму збільшити рахунок міг Роман Мазуренко та Владислав Бондарчук, але Ігор Стасюк відводить небезпеку від власних воріт. Швидка гра у виконанні обох колективів, але кіпери творять просто неймовірне, але на останній хвилині тайму господарі скористались помилкою суперника, де передачу на пусті отримав Роман Москалик, який встановив паритет у зустрічі. З нічийним рахунком команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась на високих швидкостях, але дії гостей були трішки гострішими, і на сімнадцятій хвилині досвідчений «капітан» Андрій Пунько дотепно пропустив м’яч на Романа Мазуренко, але збільшити рахунок йому не вдалось. Але господарі відповіли , коли на девятнадцятій хвилині Роман Москалик розпочав атаку та сам її і завершив запаливши на табло2:1. Це не згнітило «столичних» футзалістів, які за мить здобули право на штрафний удар, який наважився пробити досвідчений Андрій Пунько, і після його пушки: «серія рикошетів, і «ГОЛ». Мабуть саме у цьому фіналі глядачі хотіли б побачити серію післяматчевих шестиметрових, але не такої думки був «капітан» господарів Богдан Стефанків, який на двадцять першій хвилині зловив на помилці суперника, та холоднокровно вразив ворота незалишивши жодних шансів голкіперу. Після пропущеного гості відразу кинулись в атаку, але всі сподівання Ігор Стасюк зводив нанівець. За три хвилини до кінця поєдинку «сині» взяли «тайм-аут» після якого пішли грати з п’ятим польовим і відразу виник момент зрівняти рахунок, свою гармату зарядив Владислав Бондарчук, але знову в дії Ігор Стасюк. До фінальної сирени гості так і не зуміли вразити ворота суперника, і з мінімальним рахунком поступились «жовто-червоним». Все таки «досвід» взяв своє, а ще в нагороду Андрій Паршиков став кращим гравцем турніру, на що «столичні» відповіли кращим голкіпером, яким став Михайло Соколовський.

Кращі гравці: Роман Москалик – Олег Миронов.