:
7

Хомич Анатолій, Попко Максим, Мищук Анатолій

Корпош Марія/Корпош Руслан

Другий матч першого туру мав би відбутися у Ковелі, проте через зайнятість залу поєдинок перенісся до Луцької»Арени спорт». Обидва колективи чекали дебютного поєдинку сезону 2021/2022. Ковельчани уже завершили виступи у футбольних змаганнях та готувалися відстояти Бронзові нагороди минулого сезону чи навіть покращити їх. Дебютант найвищого ешелону волинського футзалу FC «Respect» чекали цього моменту ще більше: перший матч у Суперлізі. Підопічні Андрія Ткачука та і він сам мріяли про це цілу п’ятирічку. І ось арбітри дали нарешті стартовий свисток, гравці ринулися в бій, однак обидва колективи вичікували. Насправді ці два колективи ще ніколи не зустрічалися між собою, можливо, бачили суперника у ютубі, тому звикання та перехід до футзалу було помітним, можна навіть сказати важким. Першими із «літньої сплячки» вийшла таки футзальна команда – здавалося простий епізод, проте Ігор Савич зумів дотягнутися до шкіряного та переправити його у сітку воріт Дмитра Дувакіна – 0:1. Ковельчани спробували змінити хід поєдинку із п’ятим польовим, але до перерви гравці Андрія Шевчука підказки виконували чітко, більше не пропустили, хоча моменти футзалісти з міста Залізничників транжирили багато. На останній хвилині взагалі творився сумбур: спочатку респектівці не використали декілька стандартів, а за 4 секунди до завершення контратаку 2 в 1 червоно-чорні не зуміли реалізувати.

У другому таймі гра протікала спокійно, вже і ковельчани гру контролювали, м’яч більше був у них, проте до забитого м’яча діло все не доходило. І тут у середині тайму гол таки стався, але пропустили його саме гослі із Ковеля – Богдан Зінгель влучив у дев’ятку воріт – 0:2. Роман Бірук взяв тайм-аут та «накрутив хвости» підопічним, червоно-чорні пішли на штурм із п’ятим польовим і вже у першій атаці Дмитро М’якота зумів скоротити рахунок 1:2. За хвилину у хорошій контратаці досвідчені гравці зуміли приструнити наглого новачка – все той же Дмитро М’якота виявився точним – 2:2. Гра набирала обертів, у обох командах проходили жорсткі розмови на лавах запасних… У грі 4 на 4 у номінальних господарів майданчику,а по факту гостей, щось не клеїлося,відповідно продовжували використовувати ще одного польового. За 2,55 до завершення поєдинку все той же Дмитро М’якота підкараулив відскік від голкіпера та вивів свою команду вперед 3:2. Тепер уже FC «Respect» спробував переломити хід поєдинку із п’ятим польовим, проте час спливав, а моменти все не з’являлися. Прикра поразка при добротній грі, все таки досвід є досвід, і саму він вирішив долю цього матчу!

Кращі гравці: Дмитро М’якота – Олександр Миронюк