5: 1

Корпош Марія/Корпош Руслан

Другий ФК «Любарт», котрий виступає у Чемпіонаті Волині з футзалу, що є відбірковом етапом до Другої ліги України, викликав із основи трійку досвідчених бійців:Антона Дригульського, Назарія Сеника та Андрія Янчука. Незважаючи на статус поєдинку третьої команди рейтингу АМФВ та восьмої, «Кураж» не тушувався та нав’язував супернику боротьбу. Всі знають, що хлопці у червоно-чорних футболках люблять та можуть грати у фут зал, проте не завжди виходить позитивно. Ось уже  на третій хвилині Максим Матвійчук реалізував одну із заготовок Чемпіона Волині – 1:0. Луцькі горохівчани не зупинилися, зуміли відтіснити гру від власних воріт, а Богдан Гладун на 11-й хвилині взагалі влучно приклався з середньої дистанції – 1:1. Але буквально у наступній атаці Андрій Чабан зрізав круглого ту власні ворота – 2:1, подарунок для суперника. Невтішні 1:2 для «Куражу»…

Зі стартом другого тайму не на жарт розійшовся Антон Дригульський – спочатку реалізував штрафний, а потім потужним пострілом прошив голкіпера та ледь не порвав сітку воріт – 4:1. Олег Фенюк набирається досвіду у матчах Суперліги та стукається у першу команду – холоднокровно завершивши епізод, явно заробив плюсик для себе –5:1. Хоч обидва колективи пробували змінити ситуацію на полі, але м’яч у сітку більше не зайшов. Перемога Чемпіона на класі, хоча «Кураж» ще себе покаже, прийде і їхній час.

Кращі гравці: Антон Дригульський – Богдан Гладун