2: 2

Корпош Марія/Кравчук Ігор

Ще один матч між старожилом та дебютантом вищої ліги розпочався з швикого голу торпедівця  Мельничука  Юрія, вже на другій хвилині зустрічі 1-0 попереду старожили ФК Торпедо, дебютантів з Кум і Ко цей гол  тільки розізлив і вони стрімко пішли на штурм торпедівських воріт, бракувало лише точності  та трішки везіння при завершенні численних атак. Хоча й суперники аналогічно не реалізовували свої нагоди в стрімких контратаках. Тайм втрачених нагод  добігав кінця коли до справи взялася зв’язка дасвідчних Конона Максима та Кривицького Валентина, в якій Валентин асистував а Максим чітко завершував 1-1 і як кажуть знову все з початку в плані нічийного рахунку  прийдеться розпочинати командам. Перевагу у вигляді дабл пенальті здобуває Торпедо  і тут же її марнує, Бондарчук Тарас не зумів переграти голкіпера кумів зпозначки, пеший тайм стає нічийним 1-1. Друга половина протистояння  знову розпочалась з наступу торпедівських гравців і боротьби на кожному клаптику поля. Тренери на містках вимагали від своїх команд агресивніше діяти в атаці. Команди збільшили темп що  в свою чергу підняло градус боротьби та кількості порушень з обох сторін. Гольовий обмін не заставив себе чекати, спочатку стрімка контратака Торпедо виводить копачівську команду вперед і за кілька секунд масований наступ Кум і Ко втілюється у м’яч-відповідь запекла, нічия з безкомпромісною боротьбою на паркеті, радувала око любителів силового футзалу.  Переможець так і не визначився, це призвело до сплеску до межі натягнутих нервів та червоної картки вже після фінального свистка.