2: 4

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

Опоненти достойні один одного зустрілись у стартовій грі волинського фут залу сезону 2021/2022 рр. серед третьолігових команд. Уже за дві стартових хвилини «БусМаркет» потужними ударами з середньої відстані двічі турбує воротаря свого опонента. Натомість технічні гравці «Володимирівки»  завдяки комбінаційним діям намагаються розіграти м’яч до вірного. Та такої можливості суперник їм не надає аж до 5 хв. Немов хаотичний рух молекул, вправні футзалісти «Володимирівки» переміщаються на футзальному майданчику. Пильне око захисту «Бус Маркета» не встигає за таким переміщенням суперника, і Сергій Чемерис відкриває рахунок у матчі. Згодом на 6 хв уже після передачі того ж таки Сергія Юрій Дмитрук подвоює рахунок. «БусМаркет» так і не встигає оговтатись після миттєво двох пропущених голів, і на 7 хв «Володимирівка» закручує черговий «коловорот» на половині майданчика суперника, який закінчується черговим взяттям воріт – відзначився Олександр Антонюк. Наприкінці першого тайму «Володимирівка» свідомо віддає ініціативу супернику, замінивши основну четвірку на запасних гравців.

Несподіваний гол на 16 хв від Дмитра Федончука дещо додає впевненості «БусМаркету». Для підтримки високого темпу у грі «Володимирівка» все частіше і частіше змінює четвірки. Це знову грає на користь команді. Невтомний Михайло Сомик на 22 хв робить рахунок 4:1 на користь своєї команди. Та дубль Дмитра Федончука буквально за хвилину і різниця на користь «Володимирівки» знову у два м’ячі. На більше жодна з команд під завісу гри так і не спромоглась. Тож перемога «БусМаркета» у другому таймі 2:1 не дозволила їм обіграти свого суперника у підсумку матчу, котрий і переміг з рахунком 4:2.

Кращі гравці: Дмитро Федончук - Михайло Сомик