:
4

Хомич Анатолій, Кірепко Анатолій, Попко Максим

Глухенька Ліза/Голоскоков Дмитро

На тренерському містку «поважних» цього вечора перебував Андрій Тучкевич, діями смолявців керував з останнього рубежу оборони Руслан Корпош,  а тому поєдинок авторитетних футзальних стратегів обіцяв бути цікавим. І справді, вечір відразу перестав бути томним, коли Генадій Боровський, в дебюті зустрічі, метрів з дванадцяти «дав з носка» точно в «дев’ятку». «Новатор» не став відповідати хаотичною навалою, а розпочав методичну облогу через позиційну  атаку. Такий розвиток подій, здавалося, влаштовував «респектівців», адже вони спокійно і планомірно тримали оборону, час від часу гостро контратакуючи. Це могло спрацювати в той момент, коли з м’ячем втік Богдан Климюк, але до гольового пасу не дотягнувся Олександр Шимко.

В другому таймі «Респект» продовжив гру однією четвіркою «досвіду», і однією четвіркою «молодості», а «Новатор» робив зміни по позиціям. Зрівняти рахунок гравцям зі Смоляви вдалося внаслідок геометрично правильно розіграної комбінації: атакуючий трикутник з вершини замкнув Віталій Слупачек. Остання п’ятихвилинка, як часто буває у футзалі стала апофеозом всього матчу: нічийний рахунок розглядався обома колективами як невдача, а тому градус пристрастей підвищувався щомиті. Завершувати матч Андрій Тучкевич довірив молодіжній четвірці і не прогадав: молодь «поважних» збільшила швидкості, «посадила»  на п’ять фолів суперника, нанесли менш ніж за хвилину з півдесятка ударів по воротах, заробили дабл-пенальті, яке зумів реалізувати Сергій Воєвода. Смолявці активно відповідали, але певна нервовість в діях не дозволяла результативно завершити атаку. Отже перемога «Респекту-2» з рахунком 2:1.