:
3

Кірепко Анатолій, Попко Максим, Хомич Анатолій

ГлухенькаЛіза/Голоскоков Дмитро

Три хвилини знадобилося Івану Костюку на те, щоб оформити дубль, при чому слід відзначити, що в обох випадках асистував йому Андрій Ткачук  - зв’язка сильна, годі й говорити! Далі відзначився Артем Халімончук, коли опинився на добиванні біля воротаря суперників, і гравцям з Переспи довелося брати тайм-аут, адже такий провальний початок зустрічі аж ніяк не подобався «юнакам». Ця пауза дещо збила атакуючу хвилю «червоних», проте самим забити не вдавалося, а «Пірванче» продовжувало тиснути. Під завісу першого тайму знову відзначилася «парочка твікс» Ткачук – Костюк, але цього разу вже Іван асистував Артему. Всі спеціалісти відзначили підсилення «Пірванче» гравцями досить високого класу, а рахунок 4:0 на початку другого тайму свідчив, що кадрова політика клубу знаходиться на правильному шляху. Щоправда, перша четвірка «червоних» виглядала більш потужно, а коли на майданчику з’являлася друга або третя зміна, то в «Юності» шанси збільшувалися, проте в другій четвірці зумів відзначитися голом Тарас Тапко, а в третій Денис Грива взагалі оформив дубль. Далі «пірванчівська машина» продовжувала штампувати голи: Андрій Ткачук забив вже не після передачі Івана Костюка, а Максима Симчука, і питання в матчі стояло лише про те, чи стане рахунок двозначним, і чи зможе бодай гол забити «Юність». Зрештою «червоні» обмежилися вісьмома голами і голосно заявили про себе, як про лідерів третьої ліги.