1: 2

Журибіда Вітя/Журибіда Віктор

З перших хвилин глядачі споглядають за хорошим технічним футзалом. Немов дублюючи одна одну, затяжні комбінації з вибуховими ударами по воротах виникають як на одній, так і на іншій частині майданчика. Досвідчені вікові футзалісти Віктора Ревка зовсім не хочуть поступатись у фізичних баталіях своєму опоненту, і усі присутні спостерігають за видовищною грою. Згодом пильність захисту «Надії-3» починає хибити, а напад «Вишкова» все частіше і частіше дошкуляє воротарю суперника. Першу заявку на перемогу «Вишків» демонструє уже на 6 хв голом від Андрія Лобанова. На 7 хв його одноклубник Назар Стасюк подвоює рахунок у матчі. З цього моменту «Надія-3» перебудовується і нарощує темп гри, «Вишків» же на 8 хв для його збиття бере тайм-аут. Правда спрацьовує це ненадовго, тоді у хід іде інша зброя – фоли, подекуди навіть із застосуванням попередження у вигляді «гірчичника». Саме такими методами вишківчанам вдається зберегти свої ворота у першому таймі недоторканими.

Швидкий гол другого тайму від Антона Гури сколихнув уже номінальних гостей. Для відведення загрози від своїх воріт «Вишків» розпочинає організовувати свої небезпечні контратаки, що заставляє «Надію-3» приділяти увагу не лише своїм атакам, а і захисту власних воріт. За такого перебігу подій «Надія-3» на 20 хв наважується на свою масовану атаку, яка завершується ударом у поперечину. Тут і розпочинається відкритий обопільний фут зал. Та небезпечні моменти від обох команд так і не переросли в забиті голи. Навіть на підступний удар від Антона Гури на 26 хв чудово реагує воротар «Вишкова» та зберігає мінімальну перемогу для своєї команди з рахунком 2:1.

Кращі гравці: Антон Гура - Назар Стасюк