2: 3

Глухенька Ліза/Голоскоков Дмитро

Обидва колективи під час канікул активно працювали над кадровими питаннями, адже і одна, і друга команди в минулому сезоні не часто раділи перемогам. «Варта» заявила декілька гравців з «Волиньфаму», а «Покров», який потерпав від малої кількості гравців добавив у склад студентів духовної семінарії. В першому таймі кидалося в очі, що команди тільки розпочинають свій шлях в чемпіонаті: відсутність зіграності та злагодженості спостерігалися в діях обох дружин. Затянуті або навпаки надто швидкі розіграші м’яча, невимушені помилки, надмірна або недостатня спортивна агресивність призводили до того, що важко було визначити малюнок гри, як «муніципалів» так і «священнослужителів». Перший тайм вже добігав кінця, здавалося, що команди підуть на перерву з «баранками» на табло, проте скористатися прогалиною в захисті зумів Роман Ярмощук і за хвилину до перепочинку відкрити рахунок у матчі.

В другому таймі «Покров» перебудувався і Павло Шматюк зайняв більш звичну для себе позицію «стовпа». Саме його пас на новачка колективу Сергія Ковальчука виявився гольовим – «вистрілило» молоде підсилення. Шкода, що якраз невимушена помилка при передачі, того ж таки Сергія стала фатальною для «батюшок» - знову вперед вийшла «Варта» і знову потрібно було відігруватися. За п’ять хвилин до кінця гри в «Покрові» відбулася зміна воротаря: Олександр Шинкарук, який грав у «брамці» замість штатних воротарів, вийшов на майданчик, щоби добавити креативу в атаки колег. Заміна спрацювала і Павло Видрич завершив комбінацію, яку він розіграв з Кирилом Шпаковським (ще одне «придбання» клубу). Слід сказати, що на той момент Павло грав через біль, і як з’ясувалося пізніше – це був перелом ключиці. І знову не вдалося довго радіти забитому голу – Роман Ярмощук зумів оформити дубль за хвилину до кінця матчу, а декілька спроб звести матч бодай до нічиєї, «Покрову» не вдалися. Отже бойова перемога «Переможної варти» 3:2.