3: 1

Попко Максим/Кузнєцов Дмитро

Минулорічні регулярні та абсолютні віце-чемпіони Другої ліги з «Камазу-Агро» сезон в новому дивізіоні почали з важкої перемоги над чинними чемпіонами – «Надією-2» (2:1), тоді як «Фіміам» не вистояв у гольовому протистоянні з «Мар’янівкою» (4:8). У звітному матчі обидва суперники досить довго входили у гру, в основному зберігаючи власні ворота у відносній безпеці. «Розбудив» цю тишу на майданчику гравець «Камазу-Агро» Роман Козак, точний удар якого поклав початок голам у цій грі – 1:0. Колектив із Острожця продовжував грати по рахунку, намагаючись підловити суперників на помилках, і на 11-й хвилині таки зумів подвоїти рахунок – з близької відстані м’яч у рамку заштовхав Віктор Мойсіюк – 2:0. Утім, і «Християни» місцями грали дуже симпатично та постійно створювали загрозу біля воріт суперників, тож не дивно, що під кінець тайму вони напрацювали й на повноцінний гол у виконанні Івана Вдовенка – 2:1.

У другому таймі номінальні гості були дуже налаштовані відігратися – чудові моменти, лише трохи неточно розстрілюючи ворота, втратили Олександр Терещук, Юрій Мартинюк та Олександр Вегера. Попрацювати довелося й голкіперу «Фіміаму» – зокрема, після удару досвідченого Олега Юрчука. У середині другого тайму «камазівцям» таки вдалося дещо заспокоїти гру після того, як «дубль» оформив Роман Козак – 3:1. Утім, наприкінці поєдинку «Християни» мали достатньо гольових можливостей для того, аби відігратися – щоправда, реалізувати їх Івану Вдовенку та його партнерам по команді так і не вдалося. Як наслідок, «Камаз-Агро» розпочинає чемпіонат Першої ліги з двох нелегких перемог, а «Фіміам» поки залишається без набраних очок.

Кращі гравці: Роман Козак – Олександр Терещук